Sevgiseli.eniyiforum.net
Lütfen Giriş yapın üye değilseniz.. kayıt olun.
Sevgiseli.eniyiforum.net
Lütfen Giriş yapın üye değilseniz.. kayıt olun.
Sevgiseli.eniyiforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevgiseli.eniyiforum.net

Aşk ve Sevgi adına herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlcorlUAGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
y_ASi_N (84)
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Vote_lcapSeninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... I_voting_barSeninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Vote_rcap 
yaSİNem (43)
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Vote_lcapSeninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... I_voting_barSeninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Vote_rcap 
EbRu (42)
aysell (30)
ali.t (17)
catlaq_girl (7)
S^eyd^A (6)
schill (3)
ultrabdullah (2)
En son konular
» küçüklük :)
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 10:13 pm tarafından y_ASi_N

» duygusal şiir...
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 7:28 pm tarafından yaSİNem

» bana göz yaşı borçlusun
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 4:05 pm tarafından yaSİNem

» kadın tipleri..:P
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:09 pm tarafından yaSİNem

» MUTLU BİR HAYAT VE EVLİLİK İÇİN 40 ALTIN KURAL‏
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:07 pm tarafından yaSİNem

» hüzünlü aşk videosu:(
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:30 am tarafından yaSİNem

» Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:41 pm tarafından yaSİNem

» delikanlı
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:29 pm tarafından yaSİNem

» seni seviyorum..
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:27 pm tarafından EbRu

» Aşk nedir?
Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:25 pm tarafından y_ASi_N

Anket
Hiç aşık oldun mu ?
 Evet oldum.
 Oldugumu sanıyordum!
 Hayır olmadım. (Kalpsizim)
 Olmayı düşünüyorum?
 Bir fikrim yok...
Sonuçları Gör
Anahtar-kelime

Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...

2 posters
YazarMesaj
yaSİNem
Admin

Admin
yaSİNem

Rep Puanım : 79
Popülerlik : 0

Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Empty
MesajKonu: Geri: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:41 pm

muck
y_ASi_N
Admin

Admin
y_ASi_N

Rep Puanım : 158
Popülerlik : 1

MesajKonu: Geri: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:39 pm

muck aşkım böle ol canımı ye
http://sevgiseli.eniyiforum.net
yaSİNem
Admin

Admin
yaSİNem

MesajKonu: Geri: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:38 pm

tamam uslu bi kız olarak sözünü dinlerim sevgilim Smile
y_ASi_N
Admin

Admin
y_ASi_N

MesajKonu: Geri: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:34 pm

şantaj yok Very Happy dinlenmeni beklerim illa sende açıkıcan aşkım
yaSİNem
Admin

Admin
yaSİNem

MesajKonu: Geri: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:33 pm

beni yersen ondan sorasında hep aç kalırsın aşkım
y_ASi_N
Admin

Admin
y_ASi_N

MesajKonu: Geri: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:32 pm

aç bırakırsan seni yerim bitanem santa
yaSİNem
Admin

Admin
yaSİNem

MesajKonu: Geri: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:31 pm

hayır bitanem bizim hayatımızda içki yok o lafın gelişi Very Happy aç bırakmaya gelince sen yaparsın nolucak sevgilim
y_ASi_N
Admin

Admin
y_ASi_N

MesajKonu: Geri: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:29 pm

güzelmiş aşkım içki içsem bişi demicen yani Smile çocuğuzla başlayan kısımda güzel ama beni aç bırakma bence king yaşlılık kısmı hüzünlü ama senle oda güzel bitanem...
yaSİNem
Admin

Admin
yaSİNem

MesajKonu: Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...   Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 8:29 pm

Seninle Yaşlanmak İstiyorum...

Seninle yaşlanmak istiyorum. Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyım istiyorum. Benim olduğu kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp anlatalım

Yaşayalım kı, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Sen çok dertlenip, içip, arkadaşlarınla eve gelmelisin. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak sıkmalı bizi.

Yaşayalım ki, paramız olunca sevinelim. Güzel günlerimizi, evimizde, bır şişe şarap ve pijamalarımızla kutlamalıyız. Ya da bazen dostlarla ucuz biralar içerek... Böylece yaşamalıyız işte.

Sonra çocuğumuz olmalı, düşünsene, senin ve benim olan bir canlı. Geceleri ağladıkça sırayla susturmalıyız. Sen arada mızıkçılık yapmalısın. Ve ben söylenerek sıranı almalıyım. Yorgun olduğum için yemek yapmamalıyım, söylenerek yumurta kırmalısın. Hava soğukken birbirimize sıkıca sarılıp yatmalıyız.

Zaman su gibi akıp giderken, herşey yaşanmış bir hayatımız olmalı. Herşeye rağmen hiç bıkmamalıyız birbirimizden. Mutlu da olsa, kötü de olsa, yaşadığımız günler bizim günlerimiz olmalı. Saçlara düşünce aklar ya da gidince aklar, çocukları güvence altına alıp gitmeli bu şehırden.

Kavgasız, her sabah gürültüyle uyanılmayan, sessiz bir yere gitmeliyiz. Geceleri balkonda denizi seyredip, sandalyelerimizde sallanmalıyız. Eve gelip, benden kahve istemelisin. Çocuklar gelmeli zıyaretimize, geçmışteki hareketli günlerimizi anımsamalıyız...

Öyle sevmelisin ki beni, bu yazdıklarım korkutmamalı seni. Tebessümler açtırmalı yüzünde. Bir gün bu hayatı bırakıp giderken, sadece mutluluk olmalı yüzümüzde, birbirimizi sevmenin gururu olmalı "herşeyde".

Seninle Yaşlanmak İstiyorum Sevgilim ...
1 sayfadaki 1 sayfası